Ми завжди надаємо значення деталям

 

Чому ми?

 • Якісні послуги

  Сьогодні рекламна аґенція "Вобухове" пропонує комплексні рішення для вашого бізнесу. Якісно і оперативно! Персональний підхід і уважне ставлення до деталей та до будь-яких завдань якісно відрізняють нас від конкурентів.

 • Команда професіоналів

  Найбільший актив нашої аґенції - це наші співробітники. За багато років роботи у нас зібралася дружна команда професіоналів, в яких Ви можете бути впевнені, як у своїх друзях.

 • Власне виробництво 

  Наша компанія є безпосереднім виробником рекламної поліграфічної продукції, і це, безсумнівно, величезний плюс для виконання рекламних послуг замкненогоо циклу, які ми надаємо. І завдяки цьому у нас, звичайно ж, найсмачніші ціни на поліграфію в Обухові.

 • Понад 7 років роботи на рекламному ринку

  Наша рекламна аґенція працює понад 7 років на ринку реклами і поліграфії в Обухові. За цей період ми набули досвіду і набралися сил для надання послуг бездоганної якості. Працюючи з нами, Ви можете бути впевнені, що Ваша задача буде виконана максимально професійно./p>

 • Корпоративні цінності

  У щоденній роботі нашої компанії ми завжди дотримуємося таких основних цінностей, як: тримати слово, бути чесними і відкритими, орієнтуватися на найкращий результат, дарувати радість, приносити користь.

 • 1

Наша продукція

 • Пл.картки

 • Календарі

 • Банери

 • Трафарет

 • Пакети

 • Папки

 • Блокноти

 • Меню

 • 1
 • 2

Интересные факты про рекламу  

Предлагаем вашему вниманию несколько интересных фактово рекламе: Кубики льда в рекламе напитков сделаны, как правило, из акрила, так как настоящий лёд быстро плавится от света софитов.

А с помощью моющих средств получают «шипящие» пузырьки в лимонадах.

Исследование показало, что фармацевтические компании тратят вдвое больше на рекламу, чем на исследования и разработку новых лекарств.

Все трое мужчин-актёров, снимавшихся в рекламе «Ковбой Мальборо» (ДэвидМиллар-младший, Дэвид Маклин и Уэйн «Ковбой смерти» МакЛарен), умерли от рака лёгких.

В год в мире на рекламу тратится более 500 миллиардов долларов. К тому времени, как вам исполнится 65 лет, вы посмотрите около 2 000 000 рекламных роликов.

Многие исследователи утверждают, что реклама является самой мощной художественной формой на Земле.

Первая реклама с участием гомосексуальной пары — реклама Ikea в 1994-мгоду, в которой двое молодых мужчин покупают мебель.

В советские времена реклама, по сравнению с современной, выглядела очень примитивно, а порой даже смешно. Чаще всего она заключалась в озвучивании (комментировании) определенного изображения. Например, очень весело сейчас звучит такая реклама: "Наступила пора летних отпусков. В жаркую погоду приятно искупаться в море! Особенно хорошо плыть с ластами. Плавая в море в наших ластах "Дельфин" с удлиненной лопастью, вы испытаете огромное удовольствие!"

Американская психологическая ассоциация утверждает, что дети в возрасте до восьми лет не в состоянии критически оценить рекламу и рассматривают её как правдивую и объективную.

Рекламодатели всегда обращаются к определённым психологическим темам: чувство самосохранения, секс, чувство собственного достоинства, страх, власть и подражание. Использование сексуальной мотивации в рекламе — один из старейших методов. К примеру, изображения обнажённых женщин в рекламе табака начали использовать в 1800-мгоду.

 

 

Зовнішня реклама

Вивіски

Найпоширеніший вид зовнішньої реклами. Виготовляються різних форм і типів, із застосуванням найрізноманітніших матеріалів

Білборди

Щит великого розміру для розміщення зовнішньої реклами, що встановлюється уздовж трас, вулиць

Плакати

Це оптимальний рекламний матеріал для реклами товару, який просувають, ознайомлення з товаром у місцях продажу
outdoor 2

Наклейки

Яскраві самоклеючі наклейки - це особлива рекламна площа, незмінно привертає увагу покупця оригінальною назвою і майстерним дизайном

Банери

Є ефективним інструментом зовнішньої реклами. Виготовляються методом широкоформатного друку

Штендери

Зовнішня складана конструкція у формі арки або прямокутника з інформацією на одній або двох рекламних поверхнях

Наші роботи

 • 1
 • 2
 • 3

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах