Політичний PR

Політичний PR є різновидом PR (public relations, суспільні зв'язки), які займаються установкою зв'язку політика, політичної групи з громадськістю. Найчастіше політичний PR сприймають як рекламу політика перед прийдешніми виборами, але насправді поняття політичного PR-а включає в себе встановлення відносин і двосторонньої взаємодії, адже активні і грамотні політики не тільки поширюють рекламні відомості про себе або про свою партію, але і максимально чуйно реагують на бажання різних зацікавлених груп, а також встановлюють тісні контакти з різними представниками громадськості.

Мета політичного PR-а може бути найрізноманітніша: «продавити» потрібне рішення в будь-якому органі влади або забезпечити широку підтримку громадськості на те саме рішення, підняття свого рейтингу або зміна думки громадськості про себе. Проблеми падіння рейтингу можуть бути пов'язані з кризовою ситуацією або політичним конфліктом.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах