Правила Акції 03.12.2018-26.12.2018

Загальні положення

1.1. Організатор/Замовник Акції — Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАЙТ ГРУПП», бренд - РА «ВОБУХОВІ» (далі по тексту — «Замовник» і «Організатор» в одній особі).

1.2. Цими Офіційними Правилами (надалі — «Правила») визначається проведення акції під загальною назвою «З Днем Народження Нас! Розіграш призів» (надалі – «Акція»).

1.3. Переможці Акції будуть визначені за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції — безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор.

1.4. Для проведення Акції, а також для здійснення контролю за ходом Акції та нагородження Переможців Акції Організатор має право залучати третіх осіб.

Період і місце проведення Акції

2.1. Акція проходить з 03 грудня 2018 року до 26 грудня 2018 року (включно) до 14 години 00 хвилин по київському часу на території України. Крім АР Крим, Донецька та Луганська області.

Загальні умови участі в Акції

3.1. Акція проводиться на території України.

3.2. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, що постійно проживають на її території (надалі — «Учасники»).

3.3. Не визнаються Учасниками і не мають права брати участь в Акції:

3.3.1 представники Замовника та/або Організатора Акції, особи і будь-які суб’єкти господарювання, що залучені до підготовки та/або проведення Акції;

3.3.2 особи, які не є громадянами України, та/або постійно не проживають на території України;

3.3.3 особи, які не виконали умови участі в Акції, порушили ці Правила;

3.3.4 громадяни країн Євросоюзу;

3.3.5 неповнолітні особи.

3.4. Участь в Акції обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник/Організатор не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників.

3.4.1. Обмежено дієздатні та/або недієздатні особи (в розумінні ст. 36, 39 Цивільного кодексу України) приймають участь через свого опікуна.

Правила участі в Акції

4.1. Щоб взяти участь в Акції, Учаснику необхідно:

- Розіграш проводиться на нашій сторінці в https://www.facebook.com/ravobuhove/і переможці будуть обрані лише з учасників конкурсу сторінки Facebook;

- На момент проведення розіграшу Вам має виповнитися 18 років;

- підписатися на сторінку https://www.facebook.com/ravobuhove/;

- вподобати пост «З Днем Народження Нас! Розіграш призів!» від 03.12.2018;

- поділитися цим дописом на своїй сторінці Facebook з друзями;

- в коментарі відмітити 2-х друзів;

 4.1.1. Особливі вимоги щодо профілю Учасника:

Профіль Учасника в соціальній мережі має бути відкритим для перегляду всім (опція «Доступно всім»). Замовник/Організатор можуть відмовити Учаснику, в тому числі, якщо Замовник чи Організатор матимуть підстави вважати, що:

профіль Учасника у соціальній мережі створено чи використовується виключно для участі у рекламних заходах, конкурсах, акціях тощо Замовника або інших суб'єктів господарювання;

Учасником створено більше одного профілю у соціальній мережі, при цьому більше одного профілю Учасника беруть участь в Акції.

Учасники зобов'язуються свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам, а також не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі Учасника в Акції.

Надання Учасником недостовірних/некоректних даних, наданих для участі в Акції (якщо надання такої інформації передбачене умовами Акції), в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником, позбавляє такого Учасника права на участь в Акції та звільняє Замовника/Організатора від будь-яких зобов'язань перед таким Учасником.

4.4. Учасник, викритий у спробі незаконного отримання Подарунків, за одноособовим рішенням Замовника/Організатора не бере участі в Акції. Якщо при цьому його дії містять ознаки злочину або іншим чином порушують законодавство України, інформація про нього може бути передана в правоохоронні органи.

4.5. У разі виявлення Організатором/Замовником Акції протиправних дій з боку будь-якої особи Учасника Акції, в тому числі ознак систематичного порушення даних Правил, Організатор/Замовник має право усунути Учасника від подальшої участі в Акції. Організатор/Замовник залишає за собою право визначати, які саме дії є порушенням цих Правил та які пояснення є обґрунтованими.

4.6. Учасник Акції, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил, втрачає право на участь в Акції.

Подарунковий фонд

5.1. Перше місце – один мобільний телефон (Huawei Y6 2018 Blue) (надалі – «Подарунок»).

5.1.1 Заміна Подарунку, в тому числі грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом, не допускається.

5.2. Друге місце - Друк модульної картини з малюнком чи фото за Вашим бажанням, еквівалентною вартістю до 1000 грн;

5.2.1  Заміна Подарунку, в тому числі грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом, не допускається.

5.3 Третє місце – Сертифікат на послуги РА «Вобухові» на 500 грн;

5.3.1 Заміна Подарунку на грошовий еквівалент не допускається.

5.4. Четверте місце - Сертифікат на послуги РА «Вобухові» на 300 грн;

5.4.1 Заміна Подарунку на грошовий еквівалент не допускається.

5.5 П”яте місце - Сертифікат на послуги РА «Вобухові» на 200 грн.

5.5.1 Заміна Подарунку на грошовий еквівалент не допускається.

Визначення Переможця Акції

6.1. Розіграш Подарунків відбувається 26 грудня 2018 р.

6.2. Переможець Акції визначається серед Учасників, які виконали всі умови Акції.

6.3. Переможцем стає перший Учасник, обраний шляхом випадкової автоматичної вибірки за допомогою сервісу Random.org серед Учасників.

6.4. Переможець отримає подарунок відповідно порядкового номеру, який визначиться за допомогою сервісу Random.org (1-й номер відповідає 1-му місцю; 2-й номер відповідає 2-му місцю і так далі).

6.5. Повідомлення про перемогу в Акції надсилається Організатором Переможцю в програмі швидкого обміну повідомленнями Facebook протягом 2-х робочих днів з моменту проведення розіграшу.

6.6. Для отримання Подарунку організатор зв’язується із Переможцем за допомогою комунікаційних сервісів соціальної мережі. Переможець повідомляє Організатору своє прізвище, ім’я та по-батькові, номер телефону, адресу, обов’язково надає копії паспортних даних та індивідуального податкового номера.

6.6.1. Організатор залишає за собою право перевірити прізвище, ім’я та по-батькові переможця, а у випадку відмови підтвердити прізвище, ім’я та по-батькові, а так само, якщо ім’я та прізвище Переможця не відповідають імені та прізвищу Учасника, зазначеним на його персональні сторінці в соціальній мережі, Організатор має право відмовити Переможцю у наданні Подарунку. В такому випадку Організатор визначає іншого Переможця в порядку, встановленому для визначення Переможця.

6.7. Подарунок вручається Переможцю особисто в офісі Замовника за адресою: 08700 м. Обухів, вул Київська 115 (перший поверх)

6.8. У випадку, якщо Переможець проживає за межами м. Обухів і не в змозі приїхати до офісу, Подарунок буде направлено Переможцю на вказану ним адресу, у приватному повідомленні, протягом 7 (семи) робочих днів з дня розіграшу з урахуванням наступних застережень:

6.8.1 Доставка здійснюється за допомогою будь-якої кур’єрської служби за вибором Замовника/Організатора;

6.8.2 Організатор зв’язується із Переможцем за допомогою засобів соціальної мережі для уточнення даних отримувача, адреси доставки. Якщо Переможець не відповів на повідомлення Організатора або не надав копій вказаних документів, такий Переможець втрачає право на отримання Подарунку;

6.8.3 У випадку, якщо Переможець не забрав Подарунок у кур’єрської служби протягом трьох днів з моменту доставки, Переможець втрачає право на отримання Подарунку;

6.8.4 Умови видачі Подарунку, крім вказаних у цих Правилах, регулюються умовами надання послуг кур’єрської служби та чинним законодавством України, і Замовник чи Організатор не несуть відповідальності за можливі порушення, у зв’язку із застосуванням таких правил чи такого законодавства.

6.8.5 Доставка здійснюється по Україні безкоштовно для Переможця.

6.9. У випадку, якщо Переможець не надав представнику Організатора копії документів, визначених цими Правилами, а так само, якщо ім’я та прізвище Учасника у таких документах не відповідають імені та прізвищу Учасника, зазначених на його персональні сторінці в соціальній мережі, Організатор/Замовник Акції має право відмовити Переможцю у видачі Подарунку.

6.10. У випадку, якщо Переможець Акції не відповідає на пропозицію представників Організатора Акції щодо видачі Подарунку та/або у випадку, якщо Переможець Акції не з`явився в узгоджений час та місце Організатор/Замовник Акції має право відмовити Переможцю у видачі Подарунку.

6.11. У випадку якщо Переможець Акції відмовляється від отримання Подарунку з будь-яких причин, не залежних від Замовника/Організатора Акції та/або з якихось причин не може отримати Подарунок, такий Переможець Акції втрачає право на отримання Подарунка та не має права передати / поступитися своїм правом третій особі. В такому разі вважається, що він відмовився від Подарунка. Будь-яка компенсація вартості Подарунків такому Учаснику не передбачена.

6.12. У випадках, коли Замовник/Організатор по відношенню до Переможця Акції скасовує статус Учасника Акції на умовах цих Правил, такий Переможець втрачає право на отримання Подарунку.

6.13. Нарахування та сплату податків, що випливають з факту передачі Подарунку, здійснює Замовник або Організатор Акції.

6.14. Замовник/Організатор мають право відмовити Переможцю Акції у видачі Подарунку у випадках, передбачених цими Правилами.

Порядок і спосіб інформування про Правила та умови Акції

7.1. Інформування про Правила та умови Акції здійснюється в мережі Інтернет на офіційній сторінці Замовника Акції у соціальній мережі Facebook за адресою: https://www.facebook.com/ravobuhove/.

7.2. Ці Правила та умови Акції можуть бути змінені та/або доповнені Замовником та/або Організатором Акції протягом усього періоду проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції здійснюється шляхом оприлюднення Організатором Акції нової редакції Правил у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування нової редакції Правил на веб-сайті Акції.

Персональні дані

8.1. Участь в Акції є беззаперечним висловлюванням однозначної згоди Учасника Акції з вищевикладеним і підтвердженням того, що Учасник ознайомлений зі своїми правами, які згідно зі ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та положеннями чинного законодавства надаються йому як суб’єкту персональних даних.

8.2. Своєю участю в Акції Учасник засвідчує свою добровільну згоду (надає дозвіл) Організатору Акції на обробку (збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення тощо, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем) персональних даних фізичної особи з метою персоніфікації фізичної особи як Учасника, у т. ч. для участі а інших акціях рекламного характеру, а також згоду на передачу (поширення) її персональних даних третім особам (в т.ч. розпорядникам персональних даних, іноземним суб’єктам відносин, пов’язаним із Замовником та Організатором) з метою їхньої обробки, в тому числі для здійснення персональних комунікацій з Учасником, передачі та отримання інформації.

8.3. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ними та адрес) та за невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх прав та обов’язків, передбачених Правилами, в тому числі стосовно Подарунку.

8.4. Організатор Акції забезпечує захист персональних даних Учасників від незаконної обробки, а також від незаконного доступу до них відповідно до чинного законодавства України.

Заключні положення

9.1. Інформація, що стала відома Замовнику та Організатору в рамках проведення Акції, а саме інформація про адресу електронної пошти та персональної сторінки Учасника у соціальній мережі, після закінчення проведення Акції буде знищена.

9.2. Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України, щодо договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі учасники погоджуються з умовами такого договору, викладеними в цих Правилах і зобов’язуються їх виконувати.

9.3. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

9.4. Беручи участь в Акції Учасник тим самим підтверджує, що він ознайомився з Правилами Акції та згоден з їхніми умовами, а також дає свою згоду на:

9.4.1 обробку/використання своїх персональних даних, з метою контактування з ним щодо Акції;

9.4.2 безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Замовником та/або Організатором Акції з маркетинговою метою методами, які не суперечать чинному законодавству України (в т.ч. шляхом передачі третім особам);

9.4.3 безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені) в ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо-та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) на території Україні, і таке використання не буде відшкодовуватися Замовником чи Організатором Акції та (або) будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України.

9.5. Неухильне дотримання цих Правил та всіх умов Акції, а також надання Переможцем всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Подарунку.

9.6. З моменту передачі Переможцеві Подарунку зобов’язання Організатора та Замовника за цими Правилами вважаються виконаними.

9.7. Організатор/Замовник не несуть відповідальність за достовірність наданих Учасником Акції персональних даних. Організатор/Замовник не несуть відповідальність за роботу поштових служб та інших служб зв’язку.

9.8. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за невиконання своїх зобов'язань в умовах обставин непереборної сили, таких як стихійне лихо, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора та Замовника Акції обставин, якщо ці обставини перешкоджають виконанню таких зобов'язань.

9.9. Організатор Акції залишає за собою право:

9.9.1 припинити участь в Акції для Учасників, щодо яких є обґрунтовані підозри в шахрайських діях, нецензурному спілкуванні з Організатором/Замовником Акції чи з іншими учасниками Акції на сторінках соціальної мережі або в інших каналах комунікації, та/або іншому порушенні ними Правил та умов проведення Акції;

9.9.2 за умови погодження із Замовником змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі Подарунку;

9.9.3 припинити, призупинити, скасувати проведення Акції, якщо за будь-якої причини будь-який аспект Акції не може бути реалізований так, як це було заплановано, включаючи причини, викликані: виходом з ладу веб-сайту Акції внаслідок дії шкідливих програм, несправностями у мережах зв’язку, несанкціонованим втручанням в роботу веб-сайту Акції, технічними несправностями веб-сайту Акції або з будь-якої іншої причини, яка знаходиться за межами контролю Організатора та Замовника Акції та яка впливає на виконання, безпеку, достовірність визначення результатів та/або неналежне проведення Акції;

9.9.4 проводити фото- та відеозйомку отримання Переможцем Акції Подарунку та публікувати зазначені матеріали на веб-сайті Акції та будь-яких інших публічних ресурсах чи засобах масової інформації без виплати будь-якої винагороди Учаснику Акції.

9.10. Тарифікація дзвінків Учасника Акції та його доступу до засобів електронної пошти і соціальної мережі здійснюється відповідно до тарифів обраного Учасником Акції оператора мобільного зв’язку та провайдера мережі Інтернет.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах