BTL-послуги

BTL (від below-the-line - під рискою) в Обухові - це всі види «непрямої реклами»: промоакції, різноманітні розсилки, виставки та конференції, корпоративні заходи, поширення POS-матеріалів та інші способи передачі цільовій аудиторії інформації про продукт з метою стимулювання збуту. Саме засобами BTL організовується безпосередня комунікація рекламодавця з потенційним клієнтом. Кожне рекламне повідомлення має максимально особистісний характер, а місце проведення рекламних кампаній максимально наближене до місця продажу, тому BTL-рекламу використовують на якомога більш вузькому фронті, задіявши найбільше число зацікавлених людей. Рекламна агенція «Вобухове» допоможе вам вплинути на вибір споживачем саме вашої послуги або товару. Ми допоможемо правильно визначити цілі і завдання вашої рекламної кампанії і вибрати найбільш вдалий захід BTL в Обухові.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах