Ручки

 

Ручки з логотипом компанії - це простий і дуже ефективний спосіб нагадати про себе. На ручках друкують логотип, слоган, адресу вебсайту або номер телефону компанії. Ручка починає працювати як ваш рекламний агент. Надрукувати інформацію можна на кліпсі і / або на ручці.

Ручки під логотип повинні максимально відповідати діяльності компанії, відповідати основним корпоративним кольорам або друк на ручках можна зробити в корпоративних кольорах. Найдешевший спосіб нанесення на ручки - тамподрук.

Ручки з тамподруком в Обухові замовити варто для промоакцій, для роздавання разом із друкованими рекламними матеріалами (листівками, буклетами, блокнотами, каталогами) на конференціях, семінарах і виставках. Таким сувеніром, як ручка з друком Ваші клієнти або партнери будуть користуватися щодня. Цей простий промосувенір гарантує позитивний початок переговорів з потенційним покупцем. Ручки з гравіюванням зможуть стати відмінним подарунком для ваших партнерів. Ручка на замовлення з пам'ятним написом або унікальним зображенням - чудовий подарунок, що підкреслює увагу до адресата.

 

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах