Прапорці

 

Прапорці - якісний візуальний реквізит, який буде вигідно підкреслювати ваш імідж.

Прапорці з друком невеликих розмірів використовують під час проведення масових заходів і промоакцій, а також як настільні прапори. Для проведення рекламних акцій прапорці кріпляться до палички з пластмаси. Для виробництва цих прапорців використовується стандартна недорога тканина - тафета, краї обробляються термоножем для закріплення. Для виробництва настільних прапорців використовують тільки якісні синтетичні тканини - атлас, люкс, креп-сатин; використовуються спеціальні настільні підставки з металу або каменю.

Популярна промо-атрибутика - прапорці на авто з логотипом або символікою, які зручно кріпити як всередині салону, так і зовні.

Друк на прапорцях здійснюється за допомогою методу сублімації. Ця технологія дозволяє отримати насичений і яскравий колір, який залишається незмінним навіть під тривалим впливом сонячного світла або високої температури.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах