Тарілки

 

Тарілка з друком фотографій і різних логотипів популярна як подарунок під час проведення конкурсів, тематичних вечірок та святкових заходів. Тарілка - корисний інформаційний носій для ресторанів, барів, кафе та інших закладів сфери харчування та послуг.

Для друку придатні тарілки тільки зі спеціальним покриттям під сублімацію. Заготовки можуть бути білого кольору, з облямівкою по краю або з орнаментом. Зображення наносять на дно тарілки за допомогою особливого тарілкового преса або використовують круглу насадку до багатофункціонального пресу. Сублімаційний друк - дуже стійкий і безпечний спосіб нанесення зображення. Він дозволяє виконати на посуді повнокольорові зображення з високою роздільною фотографічною якістю. Найчастіше друк на тарілках здійснюють тільки на дно тарілки, по центру.

Сувенірну тарілку з надрукованим зображенням та написом можна повісити на стіну або поставити на стіл, на полицю - вона буде прекрасним елементом декору, здійснюючи при цьому і рекламну функцію.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах