Чашки

 

Чашка з фотографією - практично ідеальний сувенір. Ми наносимо зображення на чашки в Обухові технологією сублімації. Картинка друкується сублімаційним чорнилом на спеціальному папері, а потім під дією високої температури переноситься на кухоль в термопресі. Чашка при цьому повинна бути зі спеціальним покриттям для сублімації.

Для друку використовуються переважно повністю білі чашки, як найбільш доступні за ціною. Крім повністю білих чашок (які теж бувають різного розміру і форми) можна замовити чашки під друк: з кольоровими ручками; такі, які всередині пофарбовані в різні кольори; чашки з ручками в формі якогось звіра або з цікавим елементом; чашки-хамелеони, які змінюють колір при нагріванні або на них може проявлятися якийсь малюнок, фотографія або задумана фраза.

Друк на чашках користується попитом і відкриває широкі можливості для брендування і популяризації свого товару або фірмового стилю. Також ексклюзивна чашка або інший сувенірний посуд - це завжди приємний і цікавий подарунок.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах