Кепки

 

Кепка з логотипом ідеально підходить для корпоративних подій, кепки часто використовують як елемент уніформи для працівників підприємств.

Спеціальна конструкція (відсутність швів в місцях нанесення) дозволяє розташувати логотип попереду над дашком або збоку. Малюнок на кепці може розташовуватися і не на рівній поверхні, а на товстому шві і інших малодоступних місцях. Методу сублімації доступні будь-які складні завдання. Розмір кепки універсальний, регулюється ременем із застібкою. Модель буває п’ятиклинна або шестиклинна, застібка - метал або липучка, щільний козирок зі вставкою контрастного кольору.

Повнокольоровий друк на синтетичних кепках здійснюється методом сублімації. Друк на кепках флексом - плівка різних кольорів вирізається і переноситься на кепку. Друк дуже довговічний, якісний, але складний і дороговартісний у виконанні.

Термоперенесення (термотрансфер) - це технологія, при якій зображення переноситься з трансферної плівки на тканину за допомогою спеціального преса. При друці зображень термоперенесенням на бейсболках добре вдаються однотонні векторні малюнки, логотипи та емблеми.

Кепка з логотипом, емблемою або слоганом прекрасно доповнить промоодяг, стане корпоративним подарунком і підвищить впізнаваність компанії.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах