Футболки

 

У вас є можливість замовити друк зображення або написів на футболці, толстовці, майці та інших текстильних виробах в Обухові, в РА «Вобухове». Рекламний текстиль - це футболки, майки з фірмовою символікою, бейсболки і кепки зі слоганами, краватки, сумки. Кожен, хто носить одяг з нанесеним на нього логотипом, активно і безкоштовно демонструє вашу рекламу і просуває ваш бренд.

Для друку на футболках ми використовуємо сучасні технології - сублімацію і плівкове термоперенесення. Для друку фотозображень на білих і кольорових бавовняних футболках можна використовувати і комбіновану технологію, яка поєднуватиме в собі і сублімацію, і плівкове термоперенесення: зображення спочатку перекладається на спеціальну плівку сублімацією, потім вирізається і запікається на тканині під тиском при високій температурі. Цей спосіб трохи дорожчий за інший.

Футболка під друк повинна бути синтетичною (поліестер, акрил, джерсі) або містити не менше 50% синтетики в своєму складі. Дуже цікавий варіант - використання двостороннього (двошарового) полотна «сендвіч». Цей матеріал має склад зовні (для друку) - 100% поліестер, зсередини (до тіла) - 100% бавовна. Футболка для сублімації обов'язково повинна бути білою, інакше замість білого кольору на зображенні ми побачимо колір футболки.

Друк плівками дозволяє наносити векторні зображення (написи, логотипи) практично на будь-яку тканинну основу, в тому числі бавовняну.

Перевагою плівкового перенесення є можливість нанесення написів на комфортну для носіння бавовняну тканину будь-якого кольору, а недоліком - неможливість нанесення повнокольорових фотозображень.

Ми пропонуємо чоловічі, жіночі та дитячі футболки для нанесення логотипу, моделі з довгими рукавами і без рукавів, футболки і поло з довгим рукавом, з контрастними вставками, майки.

Футболки з логотипом організації - це якісний корпоративний одяг для Ваших співробітників. Футболка з друком ненав'язливо привертає увагу до марки, бренду, конкретного продукту або послуги. Прикольна футболка з вашим фото або написом - вираз вашої індивідуальності й оригінальний подарунок близькій людині.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах