Трафарети

Трафаретна реклама - це ефективний і недорогий спосіб розповісти про себе. Трафарети в Обухові дуже часто використовуються в зовнішній рекламі, адже реклама в Обухові, зроблена на стіні або на асфальті через трафарет, привертає увагу своєю незвичністю і унікальністю.

Трафарет (від італ. Traforetto) - пристосування, що використовується для нанесення на різні поверхні різних символів, таких як букви, цифри та різноманітних зображень; також цим терміном позначають зображення, створене за допомогою даного пристосування. Вибір матеріалу для виготовлення трафарету залежить від поверхні, куди буде наноситися зображення, призначення трафарету і фарбувальних матеріалів.

Трафарети бувають паперові, картонні, плівкові, металеві та інші. Картон найдешевший матеріал, але і найменш довговічний. Пластиковий трафарет підходить для частого використання, а також для робіт на вулиці. Трафарет для реклами на асфальті переважно виготовляють з гнучкого пластику. За допомогою трафаретів можна наносити візерунки різного ступеня складності. У цьому допоможуть багаторазові трафарети, трафарети на клейовій основі і трафарети об'ємні під структурні пасти.

Ви можете замовити трафарет в Обухові, в нашій рекламній агенції - це ефективний і недорогий вид реклами, на яку мимоволі звертаєш увагу.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах