Банери

Банер (banner - прапор, транспарант) - графічна реклама, один з найдешевших способів привернути увагу до вашої компанії, товарів або послуг. Правильно підібране зображення, чітка і грамотно викладена інформація на банері викликають у потенційного споживача інтерес і бажання докладніше ознайомитися з рекламованим товаром. Банер можна використовувати як фасадну, інформаційну вивіску, ним можна охопити велику площу, аж до всієї будівлі.Також застосовується для виготовлення різних рекламних конструкцій: брендмауерів, прапорів, перетяжок, світлових коробів, мобільних і виставкових стендів. На банерній тканині можна друкувати будь-які зображення. Банер має низку переваг – тривалий термін використання, компактність, відносну простоту в роботі, а також всепогодність (не боїться атмосферних опадів, перепадів температури). Для зовнішньої реклами використовують тканинне полотно (транспарант, перетяжка) прямокутної форми інформаційного або рекламного змісту з метою залучення клієнтів, для інформування або для створення позитивного іміджу. Банер - ефективний інструмент зовнішньої реклами, який найчастіше застосовують для виготовлення великогабаритної реклами, щитової реклами.

Ми виготовляємо банери методом широкоформатного друку, основний матеріал для їх виробництва - литі товсті поліхлорвінілові плівки. Банери відрізняються щільностю, способом виготовлення і цілями застосування.

За щільністю діляться на:

1) 280-340гр / кв.м - тонкий банер для застосування в середовищах з мінімальним вітровим навантаженням і для друку банерів невеликого формату;
2) 440-450гр / кв.м - банер середньої товщини, підходить для білбордів до 18кв.м;
3) 520-600гр / кв.м - банер підвищеної міцності, використовується для реклами великих площ і для районів з великим вітровим навантаженням. Для оформлення будівель, трибун, масових заходів використовують банерну сітку, що полегшує загальну вагу конструкції й усуває ефект парусності.

За способом виготовлення:

1) Ламінований - волокна поліестеру ламінуються плівкою з полівінілхлориду. Дешевший варіант.
2) Литий - ПВХ-покриття «вплавляєтся» в основу і не розшаровується при навантаженні. Міцніший і дорожчий вид банера.

За цілями застосування:

1) Frontlit ( «освітлюваний спереду») - банер білого кольору, для одностороннього друку або аплікації. Його прозорість становить до 10% і щільність 300-620 г/кв.м .. Використовується для виготовлення зовнішньої реклами з підсвічуванням зовні.
2) Backlit - це матеріал з прозорістю 25% і щільністю 420-680 г/кв.м. Використовується в світлових коробах, де підсвічування здійснюється зсередини ЛДС або світлодіодами.
3) Світлоблокуючий банер - банер для двостороннього друку зі вставкою чорного матеріалу всередині для запобігання просвічуванню. Для вуличних банерів зазвичай використовується друк з роздільною здатністю 360-720 dpi. Через великі відстані зображення виглядає чітким при низькій роздільній здатності друку, що значно знижує витрати на друк.

Рекламна агенція «Вобухове» пропонує вам друк банера в Обухові, а також послугу виготовлення оригінального макета за розумну плату в стислі терміни.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах