Буклети

Буклет - один з ефективних інструментів презентації вашої компанії, її товарів і послуг. Основна мета буклету - коротко проінформувати про компанію і зацікавити потенційних клієнтів, тому передавати інформацію в буклеті потрібно в лаконічній, легкій для сприйняття і виразній формі. Наші дизайнери відмінно справляються з цим завданням. Буклет- це аркуш паперу, який має від одного до декількох згинів (для буклетів з паперу щільністю до 150 г/м2 використовують фальцювання; якщо щільність паперу більша, то потрібне бігування - протиснута канавка, по якій складається буклет). Найпопулярніший вид буклету - євробуклет або ліфлет (210х99 мм, 2 фальца). Євробуклет зручно розміщувати на спеціальних стійках під час виставок, роздавати в руки при проведенні промоакцій і розсилати поштою. Як правило, для друку буклетів використовується папір щільністю 135-250 г/м2. Залежно від тиражу рекламна агенція «Вобухове» друкує буклети цифровим (до 1000 шт) або офсетним способом (від 1000 шт). Ми пропонуємо різні сорти паперу (від простого крейдованого до дорогих фактурних, тонованих, дизайнерських паперів), а також широкий спектр післядрукарської обробки: УФ-лакування, ламінування, тиснення, фігурна висічка. Друк брошури в Обухові - це найоптимальніший за ціною та якістю варіант. Завдяки цікавому і вдалому дизайну, а також інформативності, буклет, надрукований «Вобухове», робить вашу рекламну кампанію успішною.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах