Хенгери

Хенгери - один з видів POS-матеріалів, метою якого є залучення клієнта та інформування його про товар або послугу. Цей носій реклами закріплюється на будь-які предмети, в більшості випадків на ручки дверей при вході в будинок або офіс. По суті, це флаєр на дверну ручку. Іноді до хенгерів йде доповнення у вигляді кишеньки, яке в подальшому служить місцем для візитівок.

Хенгер прекрасно виконує завдання рекламування будь-якого товару, а також анонсування події або акції. Відвідувачі не можуть не звернути на них увагу! Високий ступінь ймовірності, що людина занесе хенгери в будинок. У магазинах хенгери використовують при оформленні точок продажів для ненав'язливого стимулювання до покупки. Також подібний рекламний елемент можна побачити і на шийці пляшки, тоді його називають «некхенгер».Хенгери незамінні в готельному бізнесі. Мешканці готелів дають вказівки персоналу за допомогою табличок, які вішаються на дверні ручки: "Прохання - прибрати в номері", "Кімната потребує прибирання" і так далі. Цікаві написи і малюнки створюють настрій гостям, і, як наслідок, покращують репутацію готелю. Подібні якісно зроблені дрібниці є ознаками гостинності і турботи про клієнтів і підвищують рівень ефективності бізнесу.  

Останнім часом зросла популярність сувенірних хенгерів з жартівливими повідомленнями і розіграшами. Є спеціальні хенгери для інтер'єрів, вони не несуть важливої ​​інформації, а більше служать для прикраси приміщень і підходять для різних тематичних вечірок.

Реклама за допомогою хенгерів - це величезний плюс Вашому бізнесу. Оригінальна форма сама по собі вже реклама, причому з позитивним акцентом. А до того ж креативне виконання забезпечує не просто запам'ятовування інформації, а її позитивне сприйняття. Приємні асоціації - запорука успіху. Тому хенгери успішно застосовуються для підвищення впізнаваності бренду або компанії.

Ціна на друк хенгерів залежить від його якості і матеріалу. Найчастіше це папір або картон з подальшою обробкою: ламінування, тиснення, лакування, конгрев. Ціна на хенгери прораховується індивідуально і залежить від тиражу і виду друку хенгерів.

Дизайнери РА «Вобухове» розроблять оригінальний макет хенгери на дверну ручку, втіливши в життя всі дизайнерські рішення та стильові задумки замовника! Замовляйте друк хенгерів в Обухові в «Вобухове» - ця реклама буде працювати на збільшення Ваших потенційних клієнтів!

 

 

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах