Сети

Якісна поліграфія в вашому закладі громадського харчування - в кафе, барі, ресторані - демонструє турботу про відвідувача, а значить, у вас будуть постійні клієнти. Друк сетів в Обухові допоможе показати Ваш заклад з вигідного боку. Сет або рекламна підкладка на стіл - деталь, завдяки якій створюється затишок у вашому закладі і залишаються позитивні враження про Ваше кафе або бістро. Сет не тільки ефективно захищає меблі від високих температур і інших пошкоджень, але також практичний і оригінальний носій реклами. Додайте на сети логотип, телефони, адреси, інформацію про акції - читаючи меню, відвідувачі запам'ятають і контактну інформацію. Для друку сетів ми використовуємо різні види матеріалів (папір, картон, пластик, крафт, плівки), які дозволяють подати заклад максимально вигідно (найчастіше папір різної щільності і формату); найпопулярніші форми сетів овальні і прямокутні, спосіб друку залежно від тиражу - цифровий або офсетний, друк одно- або двосторонній, з матовою або глянцевою ламінацією. Сет - не тільки практичний елемент декору у вашому закладі, оригінальне дизайнерське рішення, але й додаткове рекламне поле. Рекламна агенція «Вобухове» допоможе вам в реалізації цього вдалого маркетингового ходу.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах