Пакети

Друк на пакетах - це популярний і загальновизнаний метод зовнішньої реклами. Замовити друк на пакетах в Обухові з логотипом вашої компанії або фірми, торгової марки, а також з нанесенням будь-якого малюнка або напису ви можете у нас, в рекламній агенції «Вобухове».

Пакети з логотипом в Обухові зазвичай замовляють компанії для проведення промоакцій, свят, ювілеїв та ін. Також зручно використовувати пакети як упаковку для сувенірів та подарунків. Бутіки і магазини використовують пакети з логотипом для пакування покупок. На пакетах можна друкувати логотипи, рекламні слогани, інформацію про акції та нові продукти, адреси ваших філій і т.д. 

Тип пакета вибирають залежно від його призначення. Пакети типу «банан» (шарудять або гладкі) чудово підходять для проведення промоакцій, презентацій і свят; мають зручну форму і презентабельний зовнішній вигляд, підходять для пакування подарунків і товарів. Пакети типу «майка» мають не такий презентабельний вигляд, як пакети «банан», але вони практичніші. Добре підходять для пакування продуктів харчування у торговельній мережі.

Друк на паперових пакетах - це ідеальне рішення для бізнесу, демонстрація статусу і вишуканості. Паперові пакети з рекламними повідомленнями є чудовими засобами для створення корпоративної індивідуальності. Пропонуємо замовити в Обухові крафт-пакети з паперовими ручками –жодна інша упаковка не зможе так підкреслити натуральність Вашого продукту, як це зроблять пакети з крафт-паперу. Функція і призначення паперових пакетів, а також матеріал їх виготовлення роблять їх відмінним інструментом для реклами.

Пакети відрізняються якістю виготовлення, місткістю, здатністю витримувати певну вагу; розміром, дизайном, формою ручок і т.д.

Паперові пакети можуть бути виконані з матеріалу різної якості, включаючи звичайний або металізований картон, або дизайнерський папір. Міцність поліетилену також може відрізнятися.

На вартість пакетів з логотипом впливають кілька факторів: тираж, розмір пакета, кількість кольорів друку на пакеті, кількість сторін друку.

Повсякденне використання брендованих пакетів дозволить зробити ваших клієнтів носіями вашої реклами. Іміджева інформація, логотип або характерні корпоративні малюнки, нанесені на пакети, будуть рекламувати Вашу компанію в Обухові і повсюдно тривалий час. До того ж, покупці набагато серйозніше ставляться до компанії, що пропонує їм пакети з власними фірмовими логотипами. Доведено, що неусвідомлено покупець переносить якість тари (пакета) на саму продукцію і її продавця.

Також користуються популярність екосумки в Обухові - сумки, повністю виготовлені з екологічних матеріалів. Бавовна, льон та інші повністю безпечні матеріали, без шкіри, без замінників. Така сумка дуже зручна і відображає ставлення і продавця, і покупця до природи. РА «Вобухове» пропонує друк на екосумках - це екологічно чисті, естетичні та стильні сумки щоденного вжитку. Вони зручні у використанні, мають різні розміри і доступні ціни. Останній фактор дозволяє активно застосовувати дану продукцію як засіб для проведення промоакцій.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах