Каталоги

Каталоги - це довідкові, рекламні або інформаційні видання, в основі яких лежить систематизований перелік, опис товарів і послуг, творів мистецтва або документів. Каталоги - найпоширеніший вид друкованої продукції. За допомогою каталогів у продавця з'являється можливість взаємодіяти з покупцем ефективніше, а покупцям, відповідно, простіше і швидше звернутися до каталогу, адже багато хто соромиться запитати про щось продавця, їм простіше подивитися в каталозі. Дуже зручно розмістити стенд з каталогом, щоб покупець міг роздивитися перелік продукції там в будь-який час.  

Значний і оригінальний каталог з великою кількістю продукції - це один зі способів боротьби з конкурентами, адже тільки якісний і грамотно написаний каталог зможе вплинути на потенційного клієнта саме так, як Вам хочеться.

Каталоги - це систематизовані переліки різних документів, компаній або товарів. В описі про товар бажано вказати текстовий опис, характеристики, хоча б одне зображення товару, класифікацію, мультимедійну інформацію, цінову інформацію та інші відомості залежно від виду товару, його призначення і споживача.

Каталоги умовно поділяються за своїм призначенням на каталоги продукції (наприклад, зроблені одним виробником або в яких знаходиться один тип продукції. Такий вид каталогів поширений серед фахівців, які займаються проектуванням, оптовими закупівлями і т.д.), рекламні каталоги (проспекти, буклети. найчастіше рекламні каталоги - це друковані видання, які поширюють у магазинах, а також поряд з ними для того, щоб привернути увагу потенційних відвідувачів до товару, зацікавити їх спеціальними пропозиціями, додатковими послугами тощо), поштові каталоги (переліки товарів, які мають свій текстовий опис і фотографії, вони застосовуються для того, щоб продавати товари поштою), виставкові каталоги (переліки товарів, які представлені на виставках, аукціонах і т.д.).

Замовити друк каталогу в Обухові можна в нашій рекламній агенції «Вобухове». Ми пропонуємо цифровий і офсетний друк каталогів залежно від тиражу: цифровий друк підходить для невеликої кількості, офсетний - для великих тиражів. Найчастіше каталог - багатосторінковий друкований виріб, зазвичай А4 або А5 формату з м'якою обкладинкою. Для скріплення аркушів в каталогах зазвичай використовують термоклей, але можливі варіанти кріплення за допомогою металевої спіралі. Євроскоба (скріпка) застосовується при товщині не більше 50 сторінок щільністю 80г/м2, найдешевший і найбільш поширений спосіб. Кріплення може здійснюватися на одну або дві скоби; клейове безшовне скріплення - найдорожчий вид скріплення з усіх, але продукція має найпривабливіший вигляд. Всі аркуші блоку і обкладинка клеяться термоклеєм, але товщина блоку повинна бути не більше 2,5 см. Для кріплення на металеву або пластикову пружину товщина блоку не повинна перевищувати 1 см. Попередньо блок перфорується.

Виготовлення рекламних каталогів - процес серйозний і трудомісткий. Це велика "візитна картка" підприємства, тому друк каталогу вимагає ретельної підготовки тексту, дизайну, фотографій, графічного матеріалу, опрацювання літературного, художнього та технічного редакторів, а також верстальника. Якщо Вам потрібні нові клієнти і Ви хочете збільшити свої продажі - замовляйте друк каталогу в нас, у рекламній агенції «Вобухове»! З каталогами від нашої агенції у Вас буде більше шансів залучити нових клієнтів!

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах