Меню

Меню (від франц. Le menu - карта, меню) - перелік страв і напоїв, які пропонують відвідувачам в кафе, барах і ресторанах. Гарне і барвисто оформлене меню відіграє велику роль у виборі страв, тому створити і надрукувати меню для кафе і ресторанів - це своєрідне мистецтво. Від роботи дизайнера, його вміння передати атмосферу закладу і смачно зобразити пропоновані страви залежить бажання клієнта залишитися і спробувати вашу їжу, а потім повернутися до вас знову.

При замовленні меню слід пам'ятати, що меню повинно бути презентабельним і «читабельним». Клієнтам завжди зручніше користуватися трьома окремими меню: для основних страв, десертів і напоїв. Відвідувачі обов'язково оцінять подібний сервіс, і це позитивно позначиться на іміджу закладу. Хоча меню - це дуже індивідуальна продукція, тут давно не існує шаблонів, адже кожен заклад бажає виділитися на тлі конкурентів. Меню - це основний інструмент продажів, найсильніша реклама закладу, його візитна картка, яка визначає категорію ресторану. Розробка макета такої статусної продукції, як меню, може коштувати в кілька разів дорожче його друку.

Кожний заклад прагне замовити індивідуальне меню, вибір матеріалу для друку меню - папір, картон, дизайнерський папір, пластик - вкрай різноманітний, також немає стандарту для формату. Найчастіше в нашому РА «Вобухове» замовляють:

меню-каталог - кілька сторінок, які кріпляться на кільця або на скобу, іноді - на пружину;

меню настільне - по суті, це сети формату А3, з глянцевою або матовою ламінацією;

меню-листівка або меню-буклет - різні формати меню (А5, А4, А3 в намотування або А3 в А4), з постобробкою або без, часто це один з видів дизайнерського картону;

меню-плакат - кріпиться в закладі або перед закладом на стіну;

меню-флаєр - скорочена версія меню, може використовуватися як в закладі, так і в якості рекламного матеріалу для роздавання;

меню в папці - листи А4 кріпляться на роз’ємних кільцях або болтах у твердій обкладинці.

Після друку меню ми рекомендуємо його заламінувати. У будь-якому випадку, меню періодично передруковується - крім природного зносу, часто змінюється склад страв або ціни.

Ми пропонуємо сучасний дизайн, висока якість і адекватні ціни на друк меню в Обухові. Якщо вам потрібно розробити макет, терміново надрукувати меню, надрукувати невеликий тираж - чекаємо вас в офісі «Вобухове». Ми допоможемо створити унікальне меню для вашого закладу, і ваші відвідувачі стануть постійними клієнтами, які приведуть з собою друзів.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах