Пластикові картки

 

 

Пластикові картки - це пластини, які мають стандартні розміри (найчастіше 54x86x0,76мм), виготовлені зі спеціальних, стійких до механічної і термічної обробки видів пластмас. Також існують види пластикових карт, які розрізняються за своїми функціональними та технічними характеристиками, а також за призначенням. Адже ви напевно вже бачили безліч пластикових карток у всьому Обухові, і Вам би хотілося дізнатися про них більше.

Загалом, пластикова картка - це нe що інше, як сучасна і високотехнологічна «дискета», або просто носій інформації. Сфера їх застосування дуже широка, попит на картки зростає постійно, картки стають популярними в усіх нових сферах життя: в інтернеті, міжміському зв'язку, медицині і страхуванні, торгівлі, контролі доступу, рекламі та в індустрії розваг.

Пластикові картки, як і їх виготовлення, включають дуже трудомісткі роботи, адже їх потрібно виробляти і друкувати цифровим способом, запікати в прес-ламінаторі, вирубувати за допомогою спеціального обладнання. Також іноді необхідно використовувати різні елементи персоналізації, адже пластикові карти потрібно ембосувати і типувати, наносити штрих-код або/та нумерацію, використовуючи метод термодруку, наносити магнітну стрічку HiCo з подальшим кодуванням. Пластикова карта - частий гість у всій індустріальній структурі: клуби, магазини, торгові фірми, банки, оператори стільникового зв'язку, а також інтернет-провайдери використовують в своїй роботі пластикові картки. Картка є поліфункціональною, адже вона продовжує формувати попит на товари і послуги, надає інформацію, яка необхідна клієнтові, забезпечує збут товарів, підтримує і нарощує оборот продажів, вселяє довіру клієнтів, створює «обличчя» та імідж компанії. Пластикові картки можна упакувати індивідуально в спеціальні прозорі плівки.

Пластикові карти застосовуються в багатьох сферах і по-різному, причому для будь-якої картки можна знайти кілька застосувань:

  • ВикористовуютьсяДисконтні карти використовують для автоматичного підняття авторитету Вас і Вашої компанії в діловому середовищі;
  • ВикористовуютьсяПластикові дисконтні картки випускають для Ваших регулярних клієнтів, і в підсумку ви маєте менше фінансових витрат, ніж під час періодичної замінни картонних карток;
  • ВикористовуютьсяВідкривають широкий спектр можливостей при обліку дисконтів та популярних послуг, які надає Ваша компанія;
  • ВикористовуютьсяІдентифікують їх власника;
  • ВикористовуютьсяВикористовуються як аналог платіжним засобам;
  • Використовуються для отримання можливості участі в програмах лояльності (міні-карток/брелоків, подарункових, дисконтних, рекламних / клубних, перепусток / посвідчень, сертифікатів якості готової продукції, безконтактних карт і т. д.)

Ці всі картки об'єднуються стандартами, які визначають майже всі властивості пластикових карток, починаючи від фізичних властивостей пластмас (пластику), розмірів карток, закінчуючи інформацією, яка розміщена на картках тим або іншим способом.

Якщо Ви вважаєте, що Ваша популярність або популярність Вашої компанії недостатньо висока, то звертайтеся в нашу рекламну агенцію «Вобухове» і ми допоможемо Вам!

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах