Широкоформатка

Ви щодня бачите в Обухові великі борди з рекламою, банери і банерні сітки - це і є широкоформатний друк. Широкоформатним друком прийнято вважати повнокольоровий друк великого розміру на рекламних носіях - на рулонах вінілової плівки, самоклеючих плівках і паперах (citypaper, blueback), банерній тканині (ламінованій, литій) або сітці, друк на ПВХ. Призначення цього друку – допомогти виготовити плакат, розтяжку і елементи складніших конструкцій, таких як конструкції зовнішньої реклами - рекламні щити, вивіски та інші рекламні носії.

Найбільшого поширення на сьогодні отримав широкоформатний друк на банерній тканині - спеціальному матеріалі, для зміцнення якого застосовуються вінілові нитки. Настільки висока популярність широкоформатного друку на банерній тканині обумовлена її значною стійкістю, яка дозволяє використовувати рекламний носій від року до трьох років, а також привабливим зовнішнім виглядом нанесеного на такий матеріал зображення.
Широкоформатний друк на папері має найнижчу собівартість у порівнянні з іншими матеріалами, але при цьому термін експлуатації такого носія обмежений одним-двома місяцями.
Широкоформатний друк для оформлення торгових точок, стендів, рекламних площ в транспорті, як правило, виконується на плівці. Така реклама має достатню стійкість до різних ушкоджень і виглядає яскраво і барвисто.

Широкоформатний друк умовно розділяється на два види, які відрізняються областю застосування продукції: для зовнішньої реклами і ту, яку використовують в інтер'єрі. Для внутрішнього оформлення приміщень, створення виставкових стендів і вітрин, оформлення транспорту використовується інтер'єрний широкоформатний друк. Використання спеціальної технології друку дозволяє отримувати широкоформат з високим ступенем деталізації (720 - 2880 точок на дюйм), адже зображення бачать з маленької відстані. Також у інтер'єрної друкованої продукцій відсутній специфічний запах, це пов'язано з тим, що технології цього друку мають свою особливість. Завдяки цьому інтер'єрні друковані вироби відмінно підходять для оформлень внутрішнього приміщення і виготовлення рекламних конструкцій, які призначені для використання в закритому просторі.

Інтер'єрний друк використовують для того, щоб виготовити:

елементи оформлення виставкового стенду та різних елементів конструкцій для презентацій;

фотографії і репродукції картин з метою оформлення приміщення;

POS-матеріали (плакати, ростові фігури, мобайли);

шпалери, натяжні стелі з різним ефектом для того, щоб ексклюзивно оформити інтер'єр приміщення.

Зовнішня реклама - це надійний спосіб зробити свій бізнес успішнішим і прибутковішим, і тут широкоформатний друк - найкращий помічник у популяризації вашої справи. Друк для зовнішніх рекламних продуктів має таке призначення: наносити зображення, які має бути видно здалеку, розміри цих зображень можуть бути кілька і навіть десятки метрів в ширину, так що при такому друці маленькі деталі зображення менш важливі, і завдяки цьому розширення такого друку нижче,ніж в інтер'єрному друці (150 - 360 точок на дюйм).

Зовнішня реклама використовує рекламний носій (плакати, банери, вуличні перетяжки і брандмауери), який знаходиться поза приміщеннями, а це означає, що цей носій повинен протистояти зовнішнім впливам - дощу, снігу, перепадам температур, сонячному світлу, сильному вітру, тому зовнішня широкоформатка повинна бути особливо витривалою. Чорнила для такого друку найчастіше використовують на базі сольвенту. Для поліпшення цих якостей використовують також ламінування вже надрукованого зображення на плівці.

Наша агенція пропонує широкоформатний повнокольоровий друк високої якості. Зовнішня реклама, замовлена в РА «Вобухове», прослужить довго і допоможе залучити безліч нових клієнтів. Наша рекламна агенція пропонує втілення реклами для вас від створення макету до розміщення готового рішення на площині.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах