Плакати

Плакат – зазвичай це яскраве зображення, що супроводжується текстом. Перевага плакатів - в ціні, адже друк плаката в Обухові - це недорогий вид реклами. Однак його ефективність набагато вища, ніж його вартість. Плакат бачать на великій відстані, він повинен бути зрозумілим і сприйматися. Вміст плакатів - це зображення і невелика кількість тексту.

Залежно від цілей замовника плакати друкують агітаційні, політичні, для особистого домашнього використання, для розміщення в офісі, подарунок на день народження родичам або друзям або побажання молодятам в день весілля, як реклама або оформлення вітрини в магазині або вікна кафетерію; для арт-проектів, стінгазет або для анонса заходів, з інформацією про знижки або акції вашого магазину; фан-плакат в кімнату з улюбленою групою або просто зображення з вподобаним пейзажем для створення особливого настрою. При друку плакатів для навчальних закладів головне, щоб вони були чіткими і зрозумілими.

Головною рисою плаката є формат. Мінімальний розмір плаката - А3, саме цього (або більшого) розміру повинен бути друкований виріб, щоб отримати право називатися «плакатом». Всі інші вироби меншого формату - це листівки або флаєри. Наше агентство «Вобухове» пропонує друк плакатів за максимально вигідними цінами. Ціна послуги залежить від тиражу, розміру плаката, щільності паперу, терміновості. Уточнюйте ціну на друк плакатів у менеджера по телефону або в листуванні, це забезпечить правильність прорахунку замовлення.

Надаємо послугу термінового друку плакатів А3 в Обухові. Для друку плакатів більшого формату використовується постерний папір City light щільністю 150 г/м2 або 200 г/м2. Для тривалішого терміну використання плакат можна заламінувати.

Довірте розробку макета плаката нашим досвідченим дизайнерам. Адже професійно виконаний рекламний плакат притягує до себе увагу, спонукаючи до придбання товару або ж відвідування заходу.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах