Блокноти

Персоналізована сувенірна продукція активно використовується в комерційних інтересах. Промоблокноти з логотипом можуть використовуватися для внутрішнього користування співробітниками або як сувенір клієнтам на виставках, презентаціях та конференціях. Незалежно від використання блокнот нагадує про компанію - про вас інформує нанесений на обкладинку і внутрішній блок блокнота логотип. Тому блокнот з логотипом від РА «Вобухове» - це відмінний варіант промосувеніра для проведення рекламної компанії.

Блокноти, створені в вашому фірмовому стилі - відмінний іміджевий показник компанії/бренду. Блокноти з логотипом в Обухові - це блокноти від міні-розміру до максі з відривними аркушами на пружині або товста записна книжка ексклюзивного виконання. Вибираючи блокноти, потрібно враховувати вид скріплення обкладинки, аркушів і підкладки. Їх з'єднують за допомогою пружини, клею (клейове безшовне скріплення) або дужок. Листи можуть скріплюватися по бічній або по верхній стороні блокнота. Сам блокнот складається з обкладинки, блоку і підкладки. Для обкладинки і підкладки блокнота можна вибрати будь-який папір, картон або навіть пластик - різних кольорів і текстури. Обкладинка, внутрішній блок, підкладка блокнота можуть бути з одноколірним друком (одностороннім або двостороннім), повноколірним або без друку. Обкладинка часто сприймається як обличчя компанії, під час друку обкладинки ми пропонуємо використовувати додаткову обробку: фольгування, тиснення фольгою, конгрев, висікання, ламінування, лакування, вибіркове лакування, заокруглення кутів. Підкладка (задник) виготовляється зазвичай з картону 250-300 г/м2, служить для зручності запису і надає зовнішньому вигляду блокнота солідність. Вона зазвичай без друку. Внутрішній блок - це чисті або розліновані аркуші, призначені для записів. Часто на кожному аркуші блокнота друкують логотип і контактні дані організації. У стандартному блокноті близько 50 аркушів, що дає товщину в 5 мм. Кількість аркушів не є постійною величиною і може змінюватися за бажанням замовника. Для виготовлення блоків використовується тонкий офсетний або крейдований папір. Блокноти розрізняються за методом кріплення, кількістю аркушів в блоці, форматом, папером і кольоровістю друку. Вартість виготовлення блокнотів залежить від тиражу, матеріалів і дизайну, розміру блокнотів (стандартні - формат А6, А5, А4).

Фірмовий блокнот забезпечує лояльність до компанії в цілому і до вас особисто. Брендований блокнот - хороший іміджевий подарунок, який тривалий час буде ненав'язливо нагадувати про Вашу компанію користувачеві і оточуючим. Підраховано, що за весь час використання фірмовий блокнот забезпечує відмінну запам'ятовуваність і впізнаваність вашого бренду в середньому у 5-80 чоловік.

РА «Вобухове» пропонує виготовлення блокнотів з логотипом, датованих і недатованих щоденників з логотипом і настільних планнінгів з елементами корпоративної символіки.

Даруйте традиційні надійні блокноти діловим партнерам і клієнтам! Гарний практичний інструмент для записів буде оцінений з вдячністю і принесе додаткову користь в просуванні компанії.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах