Кубарики

Кубарики (блоки для записів)

Кубарик - це елемент ділової поліграфії, блоки для записів з відривними аркушиками у формі куба. Вони мають дуже зручний формат, це дозволяє заносити в них замітки або нагадування, а без цього просто неможливо обійтися на роботі. Тому сьогодні кубарики мають таку популярність і кубарики в Обухові мають попитом.

Їх зручно тримати на столі, використовувати для швидких невеликих нотаток, під час спілкування по телефону можна записувати для клієнтів або партнерів необхідну інформацію. Кубарики - серед головних офісних витратних матеріалів, тому їх часто замовляють в рекламному агентстві «Вобухове».

Кубарик - недорогий і практичний діловий сувенір. Будьте впевнені, що цей презент буде активно використовуватися. Також слід взяти до уваги оригінальну форму кубариків, не тільки їх корисні функції.

Кубарик - недорогий і практичний діловий сувенір. Будьте впевнені, що цей презент буде активно використовуватися. Також слід взяти до уваги оригінальну форму кубариків, не тільки їх корисні функції.
Друк блоків для записів здійснюється на офсетному (крейдованому) папері щільністю 80 г/м2. Зображення може бути повноколірним, в один або 2 кольори; друк одно- або двостороннім. Стандартна кількість аркушів в кубариках - 50, 100, 500 або 900. Найчастіше листи склеєні між собою з одного боку або кладуться в спеціальний пластиковий або картонний бокс. Друк кубариків зі спеціальним клейовим покриттям дозволяє прикріплювати їх на будь-яку поверхню - холодильник, стіл, інші предмети меблів. При дизайнерському оформленні кубариків використовують елементи фірмового стилю і контактну інформацію. Кубарики за своїм дизайном можуть бути різноманітними, але при цьому повинні залишатися світлими, щоб виконувати свою основну функцію запису. Рекламу можна розмістити не тільки на аркушах, а й на торцях блоку.

Ціна рекламного кубарика залежить від:

кількості аркушів в блоці,

кількості кольорів друку,

формату,

тиражу,

чи є друк на торцях (повний або частковий),

чи потрібні мініпалеткі або інші підставки,

наявності індивідуальної упаковки.

Кубарики з фірмовим логотипом гідно виглядатимуть на вашому робочому столі. Це ефективний і практичний вид рекламного продукту, яким Ви будете користуватися довго.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах