Флаєри

Флаєри - один з найефективніших і недорогих видів рекламної продукції. Друк флаєрів замовляють, щоб особисто вручати листівки на вулицях ( «fly» по-англійськи «політ», флаєри буквально розлітаються в руки), розкладати рекламу по поштових скриньках або клеїти на дошці оголошень. Флаєри ефективно збільшують продажі, підвищують привабливість певних закладів; флаєр може розповідати про знижки, дуже вигідні пропозиції, сезонні або святкові розпродажі. Головна мета - це зачепити потенційного покупця, тому флаєр повинен відповідати своїй цільовій аудиторії, він повинен виражати індивідуальність продукту. Слід враховувати, що життя флаєра недовговічне і за малий проміжок часу він повинен привернути увагу до товару, послуги або події. Під час розроблення флаєра дотримуйтеся простих правил: для написання тексту використовуйте простий стиль, не перекривайте флаєр дуже складними реченнями, в якому багато цифр і розділових знаків. Вкажіть контактні дані. Розробіть гучний слоган. Тексти повинні бути інформативними, але не складними для прочитання. Не забудьте про яскраві зображеннях. Дизайн повинен залучити аудиторію, причому цільову. До вибору кольорів варто поставитися уважно, якщо є бажання донести інформацію до споживачів, а не просто роздати гарні папірці. Дизайнери РА «Вобухове» створять макет вашого флаєра, враховуючи цільову спрямованість. Саме від мети буде залежати зовнішній вигляд і зміст рекламного флаєра, і якщо розраховуєте на результат - звертайтеся до справжніх знавців "рекламної справи".

Флаєр повинен бути зручного формату (найпопулярніший формат - єврофлаєр (10х21см), надрукований на досить щільному папері, щоб аркуш було приємно взяти в руки і зберегти. Ми пропонуємо друк флаєрів в Обухові на папері щільністю 90-250 г/м². Для тиражів від 1000 шт використовується офсетний друк і папір. Технологія офсетного друку така, що вартість кожного примірника тим менша, чим більше замовлення. Великі тиражі підходять для інформаційних флаєрів. Для іміджевих і ексклюзивних флаєрів, які друкуються накладом до тисячі примірників, потрібний папір з іншими технічними характеристиками і з постобробкою (тиснення, лакування і т.д.)

Також ми пропонуємо роздачу флаєрів в Обухові в місцях відпочинку або в місцях з високою прохідністю людей (ринки, виходи з супермаркетів). Флаєри можна роздавати одночасно в декількох районах міста, причому вибирати для цього найкраще час, коли люди нікуди не поспішають, тоді реклама буде ефективніша, з нею ознайомиться більша кількість потенційних клієнтів.

Звертайтеся, щоб замовити друк флаєрів в Обухові! Флаєр - це інструмент BTL-технологій, простий, як все геніальне.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах