Папки

Друк папок з логотипом або корпоративною символікою - один з найважливіших атрибутів, що характеризують будь-яку компанію. Використовувати в роботі папку з індивідуальною символікою престижно, це постійне підтримування іміджу вашої компанії на ринку послуг. Папка з логотипом, в кольорах фірмового стилю, з контактною інформацією - зручний інструмент реклами та систематизації інформації.

Папки бувають різних видів: папка-реєстратор, папка-швидкозшивач, папка з гумовою стрічкою, папка на блискавці, папка-конверт. За метою застосування папок налічується дуже багато - корпоративних, реєстрових, адресних, презентаційних, фірмових і папок для меню. І до кожної з них потрібно застосовувати особливі методи друку папок.

  • Фірмова папка складається з цілого аркуша, до якого клеїться кишеня. Фірмові папки незамінні під час проведення конференції, виставки або семінару. У цих папках може міститися все: прайси, листівки, візитівки і так далі.
  • На корпоративні папки наносять логотипи компанії. Основне призначення цих папок - поширення різних відомостей про компанію. Вони використовуються для того, щоб підтримувати хороший імідж організації, в них знаходяться дані про товари або послуги. Найпопулярніший і зручний формат папок - це формат А4, він використовується найчастіше.
  • Папку-регістр найчастіше використовують для того, щоб зберігати інформацію всередині компанії. Найчастіше ці папки використовують менеджери, які безпосередньо спілкуються з клієнтами; в цих папках дуже зручно зберігати бухгалтерські звітності.
  • У ресторанах, кафе і барах можна побачити папки для меню. Їх використовують не тільки для ознайомлення клієнта зі стравами та їх ціною, а й для підтримки позитивного іміджу закладу.
  • Папку-реєстратор використовують для арочного способу зберігання документів. У такій папці зручно зберігати дані, відсортовані за алфавітом або за датою створення.
  • Папки для презентацій зазвичай використовуються менеджерами під час презентації. Роль цих папок не лише у звичайному зберігання усіляких документів, а й презентація компанії в цілому.
  • Для зберігання диплома, грамоти або привітання найкраще підійде адресна папка. Ця папка зазвичай містить урочисті промови, привітання і побажання. Адресні папки часто роблять з картону, для проклейки використовується баладек, бумвініл і т. д.

Найпоширеніший вид папок - це паперові (картонні) папки. Для виготовлення таких папок «Вобухове» пропонує використовувати папір щільністю 300 - 350 г/м2, крейдяний папір або дизайнерські картони з текстурою.

Під час виробництва папок з логотипом слід приділити особливу увагу обсягу документів, які заплановано в неї складати - від цього залежить товщина корінця папки.

Технологія збірки картонних і паперових папок буває двох видів: цільнокрійна - коли для виготовлення папки використовують один цілісний аркуш паперу; і з уклеєним клапаном – виготовляють методом склеювання обкладинки і клапана.

Ціна фірмової папки з логотипом залежить від безлічі факторів - матеріалу, з якого вона виготовлена, складності виконання, тиражу і т.д.

Наше рекламна агенція «Вобухове» пропонує Вам друк папок високої якості з найкращим співвідношенням ціна-якість.

Замовити друк папок в Обухові можна, звернувшись до нашого менеджера.

Папки з рекламою своєї компанії - один з найпопулярніших видів ділової рекламної поліграфії.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах