Конверти

Поштове листування не втрачає своєї актуальності, незважаючи на активний розвиток інтернет-технологій і дедалі більше можливостей для цифрової передачі даних. Листи відправляються щоденно, активно відбувається корпоративна ділова переписка. Для ділового листування конверти найчастіше виготовляють індивідуально, з логотипом фірми і в певній колірній гамі. Якщо ви хочете, щоб кореспонденція вашої компанії або організації виділялася з-поміж інших листів, вам слід замовити друк конвертів з логотипом.

Конверт з логотипом в корпоративному стилі підкреслить ваш імідж або імідж вашої компанії. Конверт - перше, що бачить ваш діловий партнер, коли отримує від вас поштою документи або офіційні запити. Для того, щоб ваша компанія виглядала в очах ділових людей солідно, до вибору конвертів слід підійти з особливою ретельністю. РА «Вобухове» пропонує розробити конверт індивідуального розміру і форми, з використанням паперу або картону на ваш вибір. Існує великий вибір конвертів з дизайнерських паперів, які мають попит як упаковка для запрошень, листівок і сертифікатів. Також фірмові конверти популярні в сфері туристичних агентств і банків як упаковка для пакета документів.

Стандартні розміри конвертів безпосередньо залежать від загальноприйнятих розмірів паперового аркуша: А3, А4, А5 і т.д.
Конверт, що вміщає повний аркуш А4, має розмір 229 х 324 і називається С4, відповідно С5 (162 х 229 мм) вміщує в себе повний аркуш А5 або складений удвічі А4. Останнім часом особливу популярність отримали конверти Е65 (110 х 220), що вміщають складений втричі аркуш А4 -євроконверти.  

Для виготовлення стандартних конвертів використовують папір щільністю 80 г/кв.м., Але широко поширені і конверти з паперу 80, 90 і 120 г/кв.м, з офсетним або трафаретним друком 4 + 0, 2 + 0, 1 + 0 на дизайнерських паперах з застосуванням тиснення, конгрева і вибіркового лакування. У деяких конвертах є захисний внутрішній фон. Зручність використання поштового конверта визначається наявністю вікна, формою клапана і наявністю клею на клапані.

Конверт з логотипом є невід'ємним атрибутом ділового спілкування. Гарний дизайн, що запам'ятовується, виконаний у фірмовому стилі Вашої компанії - це елемент іміджевої стратегії і тонкий маркетинговий інструмент. Фірмовий конверт - прекрасне доповнення до ваших бланків, листівок і візитівок.

Замовляйте дизайн і виготовлення конвертів в Обухові в нашій рекламній агенції!

 

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах