Наклейки

Наклейки - популярний вид поліграфічної продукції, який допомагає зробити нанесення різної інформації на будь-який предмет або об'єкт легшим, а також доносити інформацію населенню в будь-якій точці міста. Наклейки є надійними рекламними носіями, і в той же час витрати часу і грошей на їх виготовлення незначні. Тому наклейки як ефективний засіб реклами застосовують зовні і всередині приміщень: маркування продукції в точках продажів, для оформлення будинку або офісу, виготовлення сувенірів, для оформлення виробів. Наклейки з логотипом, контактною і корисною інформацією про товар і компанії - це візуальне нагадування про вас, за допомогою якого швидко передається інформація тій аудиторії, яка вас цікавить.

Матеріал, з якого буде зроблена наклейка, залежить від ваших цілей, від якості тієї поверхні, на яку вона буде наклеєна, і температурних умов навколишнього середовища. Є 2 основних види матеріалу самоклейки: крейдований папір і плівка ПВХ. Є плівки з різною стійкістю фарби (легко стирається або важко), які міцно тримаються на поверхні або легко відклеюються. Полімерні наклейки (об'ємні наклейки, шильди, смоляні етикетки, наклейки з полімерною заливкою, силіконові наклейки, об'ємні 3d наклейки, епоксидні, поліуретанові наклейки, лінзи) привертають увагу і до них хочеться доторкнутися. Для прикрашання авто або інших металевих і пластикових поверхонь використовують вінілові наклейки.

Найчастіше у нас замовляють наклейки на білій або прозорій самоклеючій плівці або папері, яка легко кріпиться до різних поверхонь і залишається на них тривалий час.

Залежно від призначення наклейки бувають:

Рекламні наклейки. Їх використовують для того, щоб рекламувати продукцію, її реєстрацію (маються на увазі чорно-білі наклейки зі штрих-кодом), для проведення промоакцій; наклейки для зовнішньої реклами (в громадському транспорті, на вітринах магазинів, в офісах), які дають клієнтам інформацію про знижки, акції, новинки, про надання різних послуг з реклами. Можливе використання в цілях інформування громадськості: анонс концертів, виставок, і т.д.

Сувенірні наклейки. Використовуються для того, щоб зробити наше життя якомога яскравішим, а деякі моменти з життя - незабутніми. Також наклейки наносять на сувеніри або самі можуть бути сувеніром (наприклад, наклейки на холодильник). До цих наклейок можна віднести й імідж-наклейки (наприклад, оригінальні наклейки на Ваш автомобіль або ноутбук), і наклейки, які використовують для декорування інтер'єру.

Гарантійні наклейки. Захисні наклейки виконують роль пломби і виготовляються з матеріалу, який не підлягає відновленню після спроби відклеїти таку наклейку.

Рекламна агенція «Вобухове» пропонує Вам широкий вибір матеріалів, кольорів і форм наклейок на будь-який смак, реалізацію вашого задуму дизайнером і друкарем, постобробку. Різка наклейок різної форми виконується спеціальною висічною формою або ріжучим верстатом (плотером). Спосіб друку, порізки і матеріал визначається виходячи з вимог до якості, термінів і виділеного бюджету на виготовлення наклейок. Вартість друку залежить від:

тиражу - чим більший обсяг замовлення, тим дешевше коштує одиниця продукції (грн. за 1 шт.);

щільності основи друку, що це: папір або плівка, щільність і т.д .;

післядрукарської обробки (якщо це необхідно);

терміновості.

Замовити наклейки в Обухові, обговорити всі деталі замовлення і прорахунок вашого тиражу можна в нашому офісі або по телефону. Напишіть нам і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з вами!

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах