Календарі

До успішних засобів поліграфічної реклами належать календарі, які рекламують товари, бренди або послуги протягом всього року. Поліграфічні вироби з упорядкованими стовпцями цифр, нанесеними на папір або картон, займають гідне місце в офісі.

Календар на замовлення може бути як індивідуальним, так і корпоративним. У дизайні індивідуального календаря використовують Ваші фотографії, привітання і побажання на весь рік. Корпоративний календар, як правило, містить логотип, фотографії продукції і рекламні слогани фірми або організації.

Календар - доступна і стильна сувенірна продукція, яка має велику популярність. Сьогодні простіше не купити, а замовити друк календарів в Обухові. Календарі вручаються клієнтам при покупці фірмової продукції, відвідувачам виставок, діловим партнерам. Тому друк календарів - чудовий варіант для поліпшення іміджу фірми.

Найпопулярніші формати календарів - настінні (квартальні та постери), настільні (будиночки, піраміди, куби), кишенькові.

Квартальні календарі використовують і вдома, і на роботі, тому вплив реклами на людську підсвідомість значно збільшується. Крім надання рекламної інформації квартальні календарі також дають можливість планувати своє майбутнє: календарні сітки виготовляються з полями для записів і Ви можете робити позначки прямо в календарі. Зручність квартальних календарів ще й у тому, що Ви одночасно бачите поточний, попередній і наступний місяць. Як носій Вашої рекламної інформації квартальний календар дуже ефективний. Подарований Вами квартальний календар з нанесеною на нього рекламою (слоган, логотип, візуалізація товарів або послуг, контакти фірми) буде працювати на вас постійно!

Квартальні календарі замовляють з «шапкою» А4 або А3, можливо з ламінуванням, на 1 або на 3 пружинах, з нижнім рекламним полем або без, з віконцем-бігунком, для кріплення на стіну можна вибрати люверс або планку з ригелем.

Також вигідним рекламним ходом буде друк настінного перекидного календаря на 7 або 13 аркушів на пружині - в цьому випадку площа друку Вашої реклами збільшується.

Настінні календарі плакати форматом від А3 і більше - недорогий корпоративний або персональний подарунок, який має практичне і естетичне значення.

Настільні календарі - будиночки, будиночки з перекидними аркушами на пружині, оригінальні піраміди або куби - завжди будуть під рукою Ваших колег або партнерів на офісному столі і назва Вашої компанії або логотип, розміщений на календарі, буде потрапляти на очі всім, хто буде відвідувати Ваш офіс або офіс Ваших партнерів.

Кишеньковий календар - це малоформатний (70 х 100 мм) друкований календар, зручний для роздавання на вулиці, на виставках, презентаціях, рекламних акціях. З одного боку кишенькового календаря буде Ваш малюнок (фірмовий знак, логотип, девіз, інформація про пропоновані товари і послуги, адреса і телефон), на іншій - календарна сітка. Під час виготовленн кишенькових календарів використовується ламінація різної щільності, закруглені кути, різні види друку та обробки.

Також в РА «Вобухове» Ви можете замовити друк ексклюзивних календарів, які втілять Ваші сміливі дизайнерські ідеї.

Залежно від тиражу ми використовуємо цифровий або офсетний друк. Тираж календарів, які Ви можете замовити в Обухові в нашій РА - від 1 шт.

Ми допоможемо створити і надрукуємо грамотний і привабливий календар. Замовляйте друк календарів великим тиражем - Ви забезпечите всіх своїх співробітників і клієнтів цим зручним і популярним в діловому середовищі виробом. Календар буде нагадувати про Вашу фірму або ваш товар як мінімум рік.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах