Візитівки

Візитівка є «діловим обличчям» будь-якої сучасної людини, невід'ємною частиною і реквізитом ділового спілкування та ведення бізнесу. Візитівка повинна бути стильною, інформативною і якісно надрукованою, адже Ваша візитівка - це Ваша міні-презентація. Візитні картки можуть бути різних видів: особисті, ділові або корпоративні.

При друці особистих візитівок можна сміливо експериментувати з дизайном і кольоровою гамою. При друці ділових візитівок, які використовуються в бізнес-цілях, слід помістити коротку інформацію про діяльність компанії, фірмовий логотип або зображення і надати всі необхідні реквізити. При друці корпоративних візиток, які застосовуються здебільшого в рекламних цілях, слід навести таку інформацію про фірму або компанію та її діяльність. Перше правило всіх серйозних візитівок - візитівки президента компанії і менеджера повинні відрізняться. Наступне правило стосується всіх візитівок, незалежно від їх власників: всі візитні картки повинні містити в собі повну інформацію про їхвласника - ім'я та прізвище власника візитівки, повну назву компанії і посаду, яку посідає власник картки, контакти власника.

Стандартні розміри візитних карток - 90х50 мм, євровізитівка - 85×55 мм. Ми пропонуємо друк візитівок в Обухові на крейдованому папері щільністю від 200 г/м2, також ви можете вибрати дизайнерський папір або замовити ексклюзивні візитівки: шкіряні, металеві, прозорі, пластикові, пробкові, дерев'яні, гумові, шоколадні, кераміка, тканину, висікання, тиснення, вибірковий лак, інкрустацію, аплікацію і т. д. Різні види постобробки (конгрев, тиснення, висікання) допоможуть зробити вашу візитівку унікальною. Така візитівка якнайкраще виконає свою іміджеву і представницьку функції.

Способи друку візитівок залежать від їх призначення і обговорюються індивідуально. Цінова політика також істотно відрізняється і залежить від способу друку, тиражу, постобробки. Так, найвигіднішою залишається офсетний друк візитівок (від 1000 шт.). Цифровий друк найкращий для невеликих тиражів. Трафарет, шовкотрафарет - дорожчі види друку візитівок. У будь-якому випадку наші фахівці проконсультують Вас і разом ми підберемо найвдаліше рішення виходячи саме з Вашого запиту.

Допустимі виправлення на візитівці: тільки якщо у вас змінився телефон - просто закресліть старий і напишіть над ним новий номер, однак при зміні посади або інших важливих даних візитівки необхідно повністю передрукувати. Не варто забувати про перше враження, яке справить Ваша візитівка. Адже саме вона створює Ваш імідж та імідж Вашої компанії. Завжди майте при собі запас візитних карток. Візитівки в жодному разі не повинні закінчитися під час ділової зустрічі.

Звертайтеся в РА «Вбухове», ми розробимо для Вас візитівки, які стануть запорукою формування Вашого позитивного іміджу. Поставтеся до розробки макета і друку візитівок серйозно і скористайтеся послугами експертів в цій галузі.

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові

Реклама, поліграфія, розробка сайтів в Обухові - ключові діяльності, якими займається наша рекламна агенція. Ми є рекламно-виробничою компанією повного циклу, яка надає послуги на вищому рівні.

Маючи за спиною 7-ми річний досвід бездоганної роботи, команду професіоналів і сучасні технічні можливості, ми можемо втілити будь-яке, навіть надскладне, завдання в реальність.

Мапа

Контакти

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  (095) 465-80-46
  (067) 343-77-52
  м.Обухів, вул. Київська 113а (Біля банку "Аваль")

Ми в соцмережах